Крісло для перукаря

При виборі барбершопа, салону, перукарні люди враховують багато речей. Це професіоналізм майстрів, наявність необхідного інструменту, крісла для перукаря, оформлення приміщення. На сайті спеціалісти та власники салонів підберуть необхідне обладнання для роботи.

Крісло для перукаря

Людина може провести в салоні чимало часу. Тут їй зроблять зачіску, складне фарбування, цікаву стрижку. Тому дуже важливим є обладнання, призначене для клієнта. Крісло має бути перш за все комфортним, з наявністю необхідних функцій. Якщо місце буде незручним для відвідувача, він до салону навряд чи повернеться ще раз. Тому власники салонів, барбершопів повинні передусім подбати про комфортне крісло для надання послуг. Воно може знадобитися для перукаря, косметолога, візажиста та інших спеціалістів.

Обладнання має бути зручним як для клієнта, так і фахівця, оскільки кожен з них проводить багато часу, перебуваючи в ньому або працюючи з відвідувачем. Виріб повинен відповідати наступним характеристикам:

  1. Це має бути комфортний, стійкий та міцний виріб.
  2. Повинне бути регулювання по висоті.
  3. За наявності повороту крісла обладнання повинно фіксуватися в необхідному стані.
  4. Присутність додаткових елементів – знімних підлокітників, підставки для ніг, підголівника.
  5. Крісло слід вибрати зі спинкою, де регулюється нахил.
  6. Виріб не повинен вбирати запахи.
  7. Колір та матеріал оббивки не повинен друкуватись на речах відвідувача.
  8. Крісло має бути простим у догляді, легко очищатися від волосся та інших елементів після роботи.
  9. Повинна бути стійкою до дезінфікуючих засобів і довго зберігати гарний вигляд.

За наявності всіх зазначених функцій вартість продукції може бути занадто дешевою. Тому не варто купувати недорогі моделі крісел, якщо хочете, щоб товар тривалий час радував вас своїм функціоналом та гарним зовнішнім виглядом.

У деяких перукарнях можна обійтися без додаткового функціоналу (знімних конструкцій у вигляді підлокітників, підніжки або з нерегульованою спинкою). Це дасть змогу заощадити при покупці обладнання для салону. Тільки обов’язково слід враховувати якість оббивки та стійкість виробу для гарної роботи майстра та безпеки та зручності клієнта.

Докладніше: https://ukrsalon.com.ua/.