Особливості та різновиди брошур

Коли потенційному замовнику необхідно надати інформацію, яка виходить за межі класичної листівки або плаката, на допомогу йде друк брошури, ціна якої значно менше, ніж її користь. Це невелика книга на 5-48 листів, яка включає обкладинку і головний блок. Вона має барвисте оформлення з високоякісними ілюстраціями, великими текстами, зрозумілими уточненнями, прайсом і іншими складовими розвивається маркетингової поліграфії. Брошури придумані для того, щоб доносити потенційним покупцям потрібну інформацію коротко.

У друкарні ви зможете замовити брошуру будь-якого рівня складності. Завдяки інноваційному оснащенню ми виробляємо товари різних форматів, параметрів, надаємо величезний асортимент матеріалів, методів друку, постпечатной обробки. Красива брошура, «смачно» декорована і грамотно складена, буде вирішальним етапом на шляху до збільшення продажів.
Для нашої організації роздруківка брошур – одна з найбільш запитуваних послуг. Тому ми завжди стежимо за тенденціями моди, інноваційних віянь в сфері обробки поліграфії і подачі інформації.
Друкарня користується двома базовими методами друку – цифрова роздруківка брошур і офсетний. Перша необхідна для термінових замовлень з маленьким тиражем, виконати замовлення ми зможемо протягом одного робочого дня, а друга доречна при замовленні великих обсягів, але потребує ретельної підготовки, тому замовляється попередньо. Ми також можемо розробити оформлення брошури, вартість такої послуги буде включена в загальний прейскурант. Який би дизайн ви не підібрали – стриманий або вільніший – вас чекають насичені тони, чіткі ілюстрації, відмінну якість готової поліграфії.
Ще одним важливим критерієм підбору є халепу.

На скріпки і евроскрепке – найпоширеніші і дешеві брошури. Листи і обкладинка фіксуються по контуру згину однієї-чотирма скріпками (в залежності від формату і габаритів).

На пружині – в артикул з легкістю можна додати кілька листків, що не перевипуск всю партію, тому зручно придбати брошуру, яка з часом буде оновлюватися і поповнюватися новою інформацією. Крім цього, можна перегортати сторінки на 360 градусів, що значно спрощує процес читання.

На клейовому кріпленні – досить дороге рішення, але виглядає стильно, ефектно і презентабельно. Листи з’єднуються за допомогою термоклея.