Стильна прикраса для хлопця

Серед усього розмаїття прикрас особливе місце займають браслети. Вони підкреслюють стиль і статус. Прикраса для зап’ясть прийшло з глибокої давнини і встигло змінитися до невпізнання: все починалося з кісток, шкіри, каменю, а зараз прикраси з дорогоцінних металів представлені в різноманітних дизайнерських рішеннях.

Носять ювелірні вироби більше жінки, а й чоловічі прикраси – не рідкість. Браслети для хлопців все впевненіше займають полиці ювелірних магазинів. Моделі різноманітні: від традиційних ланцюгових до вишуканих комбінованих. Як носити браслет? На якій руці? Багато чоловіків задаються цими питаннями.

Як носити чоловічі браслети?

Правила носіння прикрас ще кілька десятиліть тому були дуже суворі. Зараз же модні тенденції такі, що рамки розмиваються, традиції все частіше порушуються. Але, незважаючи на це, в носінні прикрас є певні принципи.

Етикет ніхто не відміняв, і якщо він вимагає виконання окремих правил, то носіння прикрас теж їм підпорядковується. Наприклад, дрес-код. На серйозну ділову зустріч чоловік не може надіти широкий масивний шкіряний браслет в спортивному стилі або ж яскравий комбінований. Це буде недоречно.

Оригінальність дизайну, сполучуваність. Чи не буде поєднуватися дерев’яний браслет з безліччю вісюлек зі строгим класичним костюмом. Або ж до спортивного костюму абсолютно не підійде масивний золотий ланцюгової браслет.

Традиції і забобони, релігійні погляди. Наприклад, щиро віруючий християнин або мусульманин ніколи не одягне браслет «Шамбала». Деякі православні носять освячені церковні браслети і не додають більше ніяких прикрас.

На якій руці? В першу чергу, тут грає роль етикет, зручність і стиль. Відповідно до етикету, золотий і срібний браслет чоловіки носять на правій руці, так як на лівій у нього годинник. Якщо немає годин – тоді на будь-який, а сот разом з годинником – просто заборонено. Це вважається навіть непристойним.

Якщо хлопцю в повсякденному житті зручно носити браслети на обох руках, то нехай носить, аби вони не суперечили один одному в стилі. «Шамбала» буде поєднуватися з шкіряним або дерев’яним, з червоною ниткою, а ось браслет з дорогоцінного металу і дерев’яний – ніяк.

У магазині онлайн «Сильверс» представлені різноманітні моделі стильних браслетів для чоловіків. Каталоги можна вивчити, перейшовши за адресою silvers.in.ua.