Які мариупольчанки подобаються чоловікам

Неможливо скласти точну формулу, по якій маріупольчанка могла б закохувати в себе вподобаного чоловіка. Кожен представник сильної половини людства шукає супутницю життя, орієнтуючись на свої критерії вибору, уявлення про життєві цінності і жіночий типаж. Проте існує декілька типів жінок Марiуполя, які притягують більшість чоловіків. Про них ми детально розповімо в нашій сьогоднішній статті, пише mariupolchanka.com.ua.

Привабливі

Давно відомий і доведений факт, що чоловіки люблять очима. І кожен з них хоче, щоб поруч була чарівна жінка. Для цього не обов’язково бути неземною красунею. Еталони краси у всіх різні: комусь подобаються брюнетки, інші божеволіють від блондинок, хтось любить жінок з пишними формами, а хтось шукає собі струнку ледi.

На щастя, кожна маріупольчанка може бути привабливою. Досить лише докласти певні зусилля. Спершу треба не нехтувати візитами до стоматолога, адже здорові рівні зуби –  запорука привабливої посмішки. Також важливо дотримуватися здорового способу життя: відмовитися від шкідливої їжі, включити у свій раціон більше фруктів і овочів, регулярно займатися спортом і спати 7-8 годин в день.

Не можна забувати стежити за станом шкіри, щоб продовжити її молодість і красу. Волосся треба своєчасно мити, щоб вони не були жирними. Зачіска повинна виглядати естетично, без коренів, що відросли, та посічених кінчиків.

За допомогою правильно підібраної косметики, стрижки та стильного одягу можна підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Доглянута жінка з Марiуполя затьмарить навіть першу столичну красуню із запущеними нігтями і немитою головою.

Розумні

Існує стереотип, що чоловіки побоюються і не люблять розумних жінок, але це зовсім не так. Багато представників сильної статі готові належним чином оцінити розсудливість, розум і ерудицію, якщо вони правильно піднесені жінкою. Їм зовсім не важливо, чи знає вона історичні дати або складні наукові терміни.

Чоловіки звертають увагу на те, як маріупольчанка може підтримати бесіду і побудувати спокійний діалог, чи вміє не рубати з плеча, як розбирається в складних питаннях, чи готова сприймати чужу точку зору. Адекватний дорослий чоловік ніколи не віддасть перевагу наївній дурній жiнцi, з якою неможливо розмовляти. До того ж в стосунках важливе вміння дати своєму партнерові цінну пораду і підтримати коханого в складній ситуації. Тому у боротьбі за красивий зовнішній вигляд важливо пам’ятати і про інтелектуальну складову, читати книжки і займатися саморозвитком.

Відкриті і впевнені у собі

Впевнена у собі маріупольчанка ніколи не грає чужу роль, не ховає своє обличчя за маскою фальшивості і нещирості. З чоловіком вона справжня, не боїться здаватися смішною або не такою як усі. Така особа має високу самооцінку, але при цьому адекватно сприймає як саму себе, так і оточення.

Відкрита жінка ніколи не говорить натяками і не любить недомовленість. Вона ясно і без зайвої мішури висловлює свої думки, вміє визнавати власні слабкості і неправоту. Ця особа не стане виправдовувати себе, перекладаючи провину на інших. Вона тверезо оцінює ситуацію і готова брати відповідальність за свої помилки. Важливо не плутати відкритість з легковажністю, оскільки друге явно не викличе у представників сильної статі довгострокового інтересу.

Впевнена маріупольчанка поважає і любить себе, цінує те, що закладено в ній від природи. Може притягнути чоловіка не лише бездоганною зовнішністю, але і чуйністю, дотепністю, почуттям гумору.

Жіночні і дбайливі

Дуже рідко чоловіків притягають грубі жінки. Використання ненормативної лексики, дратівливість, агресія, андрогінний стиль одягу– усе це не подобається більшості представників сильної статі. Їм до душі жіночна і витончена натура, у якої довге розкішне волосся, пухкі губи і великі очі. Жіночність очима чоловіків – це повітряні спідниці або сукні, легкі блузи, високі каблуки, але не широкі рвані джинси, черевики на грубiй підошві і безформні светри. Макіяж має бути максимально ніжним і природним. Надмірне використання косметики чоловіки вважають вульгарним i недоречним.

Одним з важливих аспектів жіночого образу є високий, тонкий і ніжний голос. Якщо жінка говорить з придихом, це ще більше зачаровує її супутника. Низький голос свідчить про самодостатню, сильну і впевнену в собі особу, в яку можна закохатися. Проте на підсвідомому рівні чоловіка може насторожити брутальність в її голосі, адже він навряд захоче бачити в своїй обраниці жилку змагання.

Чоловікам подобаються люблячі і віддані маріупольчанки. Вони цінують, коли супутниця проявляє увагу, турботу, але тільки не занадто нав’язливу. Не ставайте чоловікові другою мамою чи бабусею.

Представникам сильної статі важливо, щоб кожним рухом жінка показувала їм свою ніжність, цікавилася справами на роботі або приносила щось смачне, коли вони хворіють.

Легкі на підйом

Мало кому з чоловіків подобається постійно спостерігати за двогодинними зборами перед дзеркалом для того, щоб сходити в магазин через дорогу, відправитися на пляж або пікнік. Також вони не люблять тих жінок, які навідріз відмовляються від спонтанних пропозицій, наприклад, з’їздити на шашлики або покататися на конях під приводом “мені нічого надіти” або “боюся зіпсувати зачіску”. Час, проведений з коханою людиною, має бути ціннішим, ніж одяг та інші відмовки. Те ж відноситься і до жінок, які занадто сором’язливі та уникають спільних зустрічей з родичами або друзями чоловіка. Причому, вони зазвичай проти того, щоб обранець кудись йшов без них.

Як би то не було, важливо завжди залишатися собою. Тільки так ви можете зустріти людину, яка полюбить вас з усіма вашими примхами, та цінуватиме не тільки за гарну зовнішність, але і за внутрішній світ.