Які помилки допускають мариупольчанки на початку стосунків

Початок романтичних стосунків – хвилюючий, зворушливий і трепетний період у житті кожної жінки. Знайомство з чоловіком, перше побачення, довгоочікуваний поцілунок та інтимна близькість викликають бурю емоцій, почуттів. Але нерідко на першому етапі жінки, забуваючи про здоровий глузд, допускають необачні помилки, що призводить до завершення стосунків. Щоб уникнути дурниць, важливо зрозуміти, в чому ви помилялись. У цій статті розглянемо найпоширеніші помилки, які допускають жінки Маріуполя на початку нового роману.

Ідеалізування обранця

Більшість жінок закохуються у вигаданий образ. Вони подумки приписують партнерові риси характеру, яких обранець зовсім не має. З часом обставини призводять до того, що чоловік відкривається абсолютно з іншого боку, не виправдовуючи надій його супутниці.

Розчарування спонукає маріупольчанку до рішучих дій. Вона старанно намагається змінити партнера до свого образу ідеального чоловіка, але все безуспішно. Доросла зріла особа повністю не мінятиметься заради когось. Нетерпіння і неприйняття недоліків глибоко ранить чоловіка, що призводить до розриву стосунків.

Штучність

Щоб справити найкраще враження, жінка може поводитися так, як їй не властиво у буденному житті. Чоловік відразу помітить нещирість і розчарується в ній. Уникайте акторства, будьте природною, тоді успіх в стосунках вам гарантований.

Плани на спільне майбутнє

Досить поширена ситуація, коли маріупольчанка відразу після першої зустрічі починає представляти себе у весільній сукні, думати про дітей і щасливу старість. Але у чоловіка можуть бути зовсім інші цілі та бажання. Відкриті розмови про весілля або імена майбутніх дітей можуть спричинити відлякуючий ефект. Чоловік або відразу втече або спробує звести стосунки нанівець.

Ніколи не давіть на обранця на початку роману. Поважайте особистий простір, свободу людини, запитуйте про його бажання, життєві пріоритети.

Зайва вимогливість

На стадії формування стосунків партнер нічого вам не повинен, тому не варто демонструвати вимогливість до нього. Чоловік сам повинен відчути бажання зробити дорогий презент або здивувати вас грандіозним вчинком. Кожна його дія буде ретельно продуманою і зваженою.

На початку роману, поки чоловік з жінкою не є парою, він не зобов’язаний дзвонити кілька разів в день або пропонувати зустрітися кожен вечір. Якщо у жінки низька самооцінка та невпевненість в собі, вона терзатиме себе думками про те, чому їй не дзвонять і як зустрітися з чоловіком знову. Не варто впадати в депресію і жити в режимі  очікування, спробуйте знайти собі заняття до душі і не замислюйтеся про те, що відбувається.

Ревнощі як маніпуляція

Провокувати на ревнощі свого обранця, показуючи, що є люди, які готові здійснювати подвиги заради вас, не треба. У такому разі чоловік навряд оточить вас увагою, турботою і подарунками. Він подумає, що ви легковажна і не дорожите стосунками з ним, тому відноситиметься відповідно.

Тотальний контроль

Одна романтична зустріч з чоловіком не дає вам права ставити питання в дусі “А з ким ти вчора провів вечір”? або “Чому затримуєшся після роботи”? Представник сильної статі не любить чути претензії або докори, тому швидко вирішить закінчити такі стосунки.

Розмова натяками

Помилково вважати, що чоловік повинен самостійно здогадатися, що треба жінці. Він не має здатності уловлювати бажання і настрій партнерки, з напівнатяку розуміти, що їй треба. Таким чином, жінка ставить перед обранцем непосильне завдання, про яке він навіть не здогадується. В результаті це призводить до напруженості, невдоволення та сварки. Хочете отримати щось від чоловіка? Дайте йому конкретику.

Змагання

Не намагайтесь бути на ступінь вище за чоловіка, не доводьте, що ви розумніші або більш освічені. Ведіть себе гідно в спорах, не кричіть і нічого не доводьте з піною на вустах. Це не додасть привабливості, не викличе захоплення та поваги.

У стосунках чоловік хоче почувати себе спокійно та комфортно. Ви повинні стати союзниками, опорою і підтримкою один одному, а не супротивниками. Жінка в спорах повинна поводитися мудро і стримано, знаходити точки зіткнення і пропонувати компроміс. У деяких ситуаціях краще поступитися партнерові і підіграти, щоб він відчув свою значущість, власну силу і впевненість.

Надмірна балакучість

Давно відомо, що чоловіки не люблять занадто балакучих осіб. Поки ваші стосунки на початковому етапі, не варто вивертати душу перед співрозмовником. Не розповідайте про те, на що хворіли в дитинстві або як отримали перший сексуальний досвід. Словесний потік відлякує чоловіка, тому він швидше захоче завершити побачення.

Ініціатива

Чоловіки цінують ініціативних маріупольчанок, але тільки не у тому випадку, якщо ви покладете усі обов’язки за організацію побачення на свої плечі. Дозвольте обранцеві самому вас завоювати, здивувати і показати зацікавленість. Підведіть його до того стану, коли він захоче проявити активність. Тоді він відчує азарт і давнiй інстинкт мисливця, сам все зробить і буде цінувати вас. З радістю приймайте його залицяння та подарунки, не забуваючи дякувати щирою посмішкою і ніжними словами.

Найефективніший спосіб уникнути помилок – частіше розмовляти один з одним. Ставте питання, обговорюйте все, що вас хвилює і тривожить. Ні в якому разі не замикайтеся у своїх сумнівах та страхах. Діліться з партнером тим, що у вас на душі. Міцні щасливі стосунки – це плід спільних зусиль, подальше їх існування безпосередньо залежить від того, як все складеться на самому початку. Помилки – не перешкода, якщо між вами справжнє і взаємне кохання.