Жінки як знаки зодіаку

Кожен знак зодіаку має унікальний набір якостей, які визначені в тій чи іншій мірі з народження людини. Західний гороскоп включає в себе 12 знаків. Належність до будь-якого з них визначається місцем розташування Сонця у момент народження. Знаки зодіаку відображають характеристики кожної людини окремо, особливо, якщо справа стосується жіночої статі. Дивно, як дата народження може впливати на індивідуальність, визначати вектор характеру, ступінь мінливості, схильність до тих чи інших сфер діяльності тощо.

Жіночі душі таять в собі чимало психологічних особливостей, більшість з яких – наслідок знаку зодіаку. Тому, якщо ви хочете краще і глибше пізнати характерну унікальність конкретної жінки, найкраще звернутися до її зодіаку і дізнайтеся, які риси він їй приписав. Розберемося в подробицях кожного знаку з точки зору астрології у матеріалі mariupolchanka.

Овен: 21 березня – 19 квітня

1

Жінка-овен зазвичай впевнена у собі, полум’яна, смілива, спонтанна і незалежна. Дуже сучасна, вона любить надихати інших жінок. Часто високо мотивована і амбітна, жінка-овен не приймає відповідь, яка їй не підходить! Вона, як правило, добре заробляє, хоча, ймовірно, не сама ідеальна у збереженні зароблених грошей, вважаючи за краще насолоджуватися ними у міру надходження. У контакті зі своєю внутрішньою дитиною, з одного боку, вона має тенденцію бути дуже веселою і люблячою пригоди, а з іншого боку, вона може бути дуже похмурою, якщо не домагається свого власного шляху чи ігнорується кимось зі сторони.

Знак Овна управляється вогнем, і, як усі інші вогненні знаки, часто є спокусником у любовній грі, але її партнер і коханець повинен бути сильним і відповідати своїй власній особистості, інакше вона швидко втратить інтерес.

Телець: 20 квітня – 20 травня

2

Сексуальна, весела і практична жінка-тілець ідеально підходить для тих, хто шукає збалансованого і «справжнього» партнера. Вона надійна, терпляча, чутлива і в той же час насолоджується неперевершеним рівнем емоційності і гумору. Вона не любить і уникає ризику та, як правило, ніжна і терпима до інших, з сильним почуттям честі й чесності. Практична і стабільна, у неї рівень здорового глузду вище середнього. Ця жінка цінує традиції, вірність, але в результаті може бути дуже сентиментальною і емоційною по відношенню до коханого, майна і навіть рутини.

Близнюки: 21 травня – 20 червня

3

Легка, весела і безтурботна жінка-близнюки – це ковток свіжого повітря для тих, хто шукає партнера, який не буде занадто чіпким або задушливим. Як правило, вона менш вимоглива (емоційно), ніж більшість інших знаків, і завжди висміює погану ситуацію та знаходить вихід із неї. Близнюки є одними із знаків-інтелектуалів, відомих своїм розумом, цікавістю і відмінним спілкуванням з іншими людьми.

Завжди ставлячи під сумнів слова оточуючих і будучи проникливими, вони, як правило, чарівні та легковажні супутники з різноманітними знаннями. Легко адаптуються, швидко думають і говорять, часто можуть проникнути в чужі голови, обговорюючи практично все, що завгодно. Через це жінка-близнюк, ймовірно, буде дуже вправна у флірті, та її дуже важко перемогти в суперечці!

Рак: 21 червня – 22 липня

4

Страсна, мінлива і хвилююча жінка-рак має емоційну силу і вразливість, які багато хто вважає дуже жіночними і унікально сексуальними. Глибоко турботливі і чуйні коханці, які зроблять все для партнера, у якого закохані. Інтуїтивно чуттєва, вона володіє природним талантом виховання, часто точно знаючи, як змусити свого партнера відчувати комфорт і безпеку поряд із собою.

Любляча, ніжна, інтимна і розуміюча, вона добросерда, але не м’яка, і часто буде точно знати, що ви відчуваєте, і як найкраще підтримувати вас емоційно, романтично і віддано. Серйозно ставиться до відносин і свого партнера. Жінки-раки часто цінують їжу і мають прихований талант до кулінарії. Вони також часто виключно доброзичливі і люблять допомагати іншим, щоб відчувати себе потрібними. Та жінка в вашому оточенні, яка завжди обіймає людей, коли вони відчувають себе погано, ймовірно, рак.

Лев: 23 липня – 22 серпня

5

Жінка-лев сильна і незалежна. Їй не потрібно, щоб хтось говорив їй, що робити. Вона вважає за краще, щоб люди навколо мовчали і не обговорювали її дії\слова\вподобання. Мріє бути центром уваги. Обожнює, коли люди звертають на неї погляди, задають їй питання або запитують поради, і їй особливо приємно, коли інші слухають, що вона говорить.

Характеристики жінки-лева показують, що молоді дівчата можуть приєднатися до театральній групі в школі або важливого шкільного урядовому комітету, щоб довести, що у них є талант і рішучість. Обидва ці заняття відмінно підходять для молодих дівчат-левів, так як групи допомагають їм рости як особистості. Це також допомагає зміцнити їх спілкування і впевненість у собі. Жінки часто творчі, навіть якщо це не в традиційному сенсі живопис або малювання. Цей знак зодіаку, ймовірно, захоче показати свої навички, і часто саме у творчому плані. Вона може влаштувати шоу або провести незаплановане обговорення на роботі.

Діва: 23 серпня – 22 вересня

6

У жінок-дів є своя власна марка «професійний сексі». Їх зовні прихована, інтелектуальна і точна натура створює ідеальний контраст для більш дикого боку зовні. Діви можуть бути не самими відверто сексуальними зі знаків, але їх тонкість працює так само ефективно. Зазвичай мають фантастичний погляд на деталі і насолоджуються порядком, точністю та ефективністю у всьому. Це має кілька наслідків, наприклад, вона, швидше за все, віддасть перевагу рутині випадковим або хаотичним підходам, і, швидше за все, буде любити вести списки та використовувати інші інструменти, які підвищують ефективність.

Поширена помилка жінок-дів – бути вкрай критичними, коли досконалість не знайдено. Зазвичай це відноситься особисто до Діви та її роботи, що іноді може призвести до зниження впевненості у собі. Дівам часто важко розслабитися, і вони ненавидять витрачати час даремно або сидіти без діла.

Терези: 23 вересня – 22 жовтня

7

Класні, товариські і пристрасні, Терези – це знак із власним унікальним брендом сексуальності! Якщо вам подобається жінка, яка завжди добре виглядає, може зачарувати будь-кого, володіє як жіночними, так і чисто дикими сторонами, то не читайте далі! Завжди модна, елегантна і доглянута, вона одягається зі смаком і вишуканістю, з прицілом на якість, красу і гармонію у всьому.

Дбайлива жінка-терези любить романтику, спокушання і партнерство в стосунках. Вона буде постійно працювати над їх поліпшенням і піклуватися про свого партнера як фізично, так і емоційно. Чи не сама товариська з усіх знаків, вона, ймовірно, має дуже велику мережу друзів і неспокійне соціальне життя. Спочатку це може утруднити знайомство, якщо ви не любите натовпи, і часто змушує задуматися, де саме ви вписуєтесь в її життя. Якщо взагалі вписується, звичайно. Терези також можуть іноді здаватися егоїстичними, що погіршує ситуацію.

Скорпіон: 23 жовтня – 21 листопада

8

Жінка-скорпіон найкраще визначена як загадковий роман. У неї яскрава індивідуальність, захоплюючий особистісний спектр, і в цілому багато привабливості. Однак вона дійсно таємнича і володіє дивною аурою. З нею пов’язана магнітна чарівність, яка робить її настільки ж винятковою, як і чарівною. Сила волі і рішучість формують її основні риси особистості.

Жінка-скорпіон – це динамічна особистість. Вона така ж глибока і незбагненна, як море. Її динамізм знаходить вираження і в настроях, оскільки вона може бути такою ж спокійною або бурхливою. Можна сказати, що багато якостей, необхідних для формування сильних особистостей і лідерів, знаходять своє особливе місце в її характері. Вона є ефективним планувальником, організатором і розробником, який може використовувати ресурси, спрямовувати людей і домагатися успіху в будь-яких починаннях. Жінка-скорпіон смілива, гостра, пряма і блискуча.

Вона знає, чого хоче, а також те, що потрібно зробити, щоб отримати це. Яку б роль вона не взяла на себе, у неї є чітко визначені пріоритети і добре розроблений план дій. Вона стійка, рішуча і впевнена у собі, та хотіла б постійно функціонувати в атмосфері впевненості, без сірої зони навколо.

Стрілець: 22 листопада – 21 грудня

9

Дикі, злющі, незалежні і хвилюючі жінки-стрільці, можливо, самі дикі діти зодіаку. Авантюрні, веселі, товариські і доброзичливі, вони, як правило, сповнені рішучості прожити життя. Це чесна жінка, прямий стрілок, який висловлює свою думку. Надихаюча і спонтанна, вона може іноді розглядатися як занадто агресивна або нетерпляча тими, хто віддає перевагу більш тонкому підходу до життя.

Вона цінує незалежність і свободу, які проявляються як у ліберальній неупередженості, так і в неприязні до почуття бути спійманою в пастку або зобов’язаною комусь. Вона часто досягає успіху з вольовим і незалежним партнером, а не з тим, хто занадто потребує підтримки або не володіє власницьким характером. З сильно розвиненою уявою і інтуїцією, вона часто може розглядатися як щаслива, через це може навіть любити азартні ігри. Однією з найбільш «незвичайних» рис Стрільця для багатьох партнерів є його здатність проживати життя «без особливих зусиль», часто покладаючись на удачу, а не плануючи наперед.

Козеріг: 22 грудня – 19 січня

10

Жінки-козероги хочуть домогтися успіху. Будь то в кар’єрі або домогосподарстві, вони зазвичай не роблять речі наполовину. Точні цілі і практична точка зору часто характеризують цю даму. Зовні стримана жінка-козерог являє собою складну зв’язку практичності. Обожнює скромність і самодисципліну в обраних областях, часто залишає свою веселу і сексуальну дику сторону виключно для тих, хто дуже близький до неї.

Приземлена, мотивована, терпляча і відповідальна. Жінки-козероги, як правило, є одними з найважчих для розуміння знаків з рядом якостей особистості, які часто лякають партнерів на ранніх стадіях відносин. У той час, як жінка-козеріг настільки ж романтична і емоційна, як і всі інші, вона може бути дещо стримана у вираженні своїх емоцій, часто вважаючи за краще виконувати практичні завдання, щоб допомогти улюбленим людям робити чисто романтичні жести. Вона дуже обережна за своєю природою, і їй ні до чого поспішати, так що не робіть помилки, якщо її інтереси спочатку здаються платонічними.

Водолій: 20 січня – 18 лютого

11

Жінки-водолії – це захоплююча суміш пустощів і глибоких думок. Якщо ви шукаєте розумову стимуляцію, веселощі і сексуальність в одному пакеті, то ця дівчина для вас. Непередбачувані, неупереджені та часто трохи «інші», вони, як правило, дуже інтелектуальні і можуть бути розкритиковані як холодні або відсторонені тими, хто більш емоційно схильний, хоча їх цінують ті, хто шукає незалежного партнера.

Жінки-водолії, як правило, виглядають дуже впевненими у собі і незалежними з кількох причин: вона навряд чи буде зацікавлена ​​в отриманні схвалення або компліментів. Багато водоліїв забавляються недалекими людьми, адже самі вони дуже мислячі, не роблять і не говорять щось просто так, або щоб побачити реакцію на слова і дії.

Риби: 19 лютого – 20 березня

12

Риби, яких часто називають найсексуальнішими жінками, дуже привабливі. Вони – мрійники; таємничі, духовні, образні та ідеалістичні. Вони часто вловлюють тонке і невисловлене, вміють підсвідомо читати сигнали інших людей, такі як мова тіла. Ця потужна інтуїція може застосовуватися у багатьох напрямках, наприклад, у цілительстві, творчості чи діловодстві.

Жінки-риби дуже співчуваючі, жалісливі, самовіддані і невибагливі, найчастіше поглинають емоції навколишнього середовища, стаючи щасливими або пригніченими в залежності від настрою інших. Через це вони часто вважають за краще перебувати у компанії оптимістів, а не песимістів, і це створює свій власний набір проблем, оскільки оптимісти, як правило, набагато менш чутливі та співчутливі, а ці риси однаково важливі для партнера жінки-риб.