Досягаємо внутрішньої гармонії усвідомлено: керівництво для кожної жінки

Мир – це найбільше щастя. І, перебуваючи у гармонії з собою, ви можете відчути це в своєму житті. Гармонія тісно пов’язана з балансом розуму, тіла і душі. До самої смерті більшість з нас прагне досягти золотої середини – того стану, коли ми усвідомлюємо кожну деталь нашого внутрішнього і зовнішнього світу, приймаємо речі такими, якими вони є. Мова йде не про досконалість, це зовсім інша справа – досягати досконалості в усьому, що ми робимо, постійно перебуваючи у пошуку ідеалу.

Однак з філософської точки зору ті, хто досконалий, відрізняються від всіх інших, що робить їх недосконалими. Багато відомих в історії людей присвятили своє життя відчайдушному пошуку цієї утопії, але, не зумівши досягти її і, нарешті усвідомивши, наскільки вони смертні і безпорадні, зійшли з розуму. Гармонія – це зовсім інше. Поговоримо про її пошуки далі на mariupolchanka.

Щастя, повнота життя, задоволення, прийняття, мир та усвідомленість

Ми повинні зробити лише кілька кроків, щоб бути в гармонії з собою. Більшість з цих речей нам повністю знайомі, і, тим не менш, ми якось схильні їх уникати. Можливо, ми боїмося стати кращими версіями себе і досягти успіху. Ну, страх – наш найлютіший ворог, і з ним ми завжди будемо залишатися на одному рівні. Отже, потрібно подолати його і почати свій шлях до успіху, досягнувши гармонії.

Ось що вам потрібно зробити (приділіть час тому, щоб звикнути до кожної запропонованої вам зміни і наберіться терпіння):

  • визначте, де ви зараз перебуваєте, куди хочете потрапити і ким стати;
  • прийміть все, що ви робите, зробили і будете робити;
  • навчіться слухати свої думки;
  • медитуйте;
  • поважайте свої бажання і потреби;
  • будьте вдячні за все, що маєте;
  • візьміть на себе повну відповідальність за все, що зробили;
  • навчитеся любити своє тіло, а потім покращувати його;
  • проводьте час для себе, але не забувайте рухатися далі.

гармонія

Керівництво по досягненню гармонії

Підведіть підсумок усьому, що у вас є – сім’ї, друзям, дому, освіті, якостям, досягненням, можливостям тощо, а потім оцініть це. Вам є, що сказати, але це може статися, тільки якщо ви будете слухати свій розум, задавати йому питання і поважати його.

Існують різні техніки і методи, але всі вони включають розслаблення тіла і думок, зосередження на власному внутрішньому голосі і слухання своєї підсвідомості. Якщо ви зробите це, щоб очистити свій розум, то після кількох сеансів, великого терпіння і зосередженості можуть статися дивовижні речі.

Багато людей бояться залишитися на самоті в кімнаті навіть на кілька хвилин. Це означає, що вони настільки невпевнені і бояться, що кожен страх і думка, яких вони уникали, раптово спливають у них у голові. Їм легше балуватися ілюзією своєї зони комфорту, яка в даному випадку є їхнім громадським життям. Ось чому вони проводять свій вільний час, спілкуючись з іншими, хоча іноді це просто випадкові люди, з якими у них немає нічого спільного.

Це сумна картина, оскільки ви руйнуєте свій потенціал, оточуючи себе неважливими знайомими і обговорюючи інших людей та події, просто щоб убити час. Що вам потрібно зробити, так це побути на самоті, почати пізнавати себе і зрозуміти, що ви не можете залежати від інших людей.