Факти про аристократію, їхні звички та вподобання

Термін аристократія походить від грецького слова «aristokratia», що означає «правило кращих». Вважається, що аристократи належать до вищого соціального класу суспільства і мають спадкові титули (герцог, маркіз, граф, віконт, барон), надані монархом, який одного разу дав їм феодальні або юридичні привілеї. За часів Тюдорів і Генріха VIII, у 18-му столітті, аристократія була багата, досягнувши свого «золотого століття» і продовжуючи «важку, пухку пишність» розквіту часів королеви Вікторії. Поговоримо детальніше на mariupolchanka.

Цікаві повадки аристократів

Одним з аристократів, який завжди засліплював англійський двір своїм екстравагантним одягом, був Едвард, герцог Букінгемський (1478-1521). Йому було всього п’ять років, коли його батько повстав проти Річарда III. За хлопчиком полював король, і за його голову була покладена ціна, але його приховували вірні друзі. Щоб забезпечити маскування, йому обрили наголо голову і одягли в жіночий одяг, вчили кататися на сідлі, щоб забезпечити можливість бігти у безпечні місця. Таке перевдягання здається дуже підходящим для чоловіка, який на весіллі принца Артура і Кетрін Арагонских у ​​1501 році носив плаття, яке коштувало близько 1500 фунтів стерлінгів (на сьогодні понад 700 тисяч фунтів).

Аристократія, звичайно, не відома своєю стриманістю, особливо коли мова йде про їхні володіння. Будинок графів Фітцвільям в Йоркширі займає площу два з половиною акри, що в три рази більше Вестмінстерського абатства. Про це стверджує професор Елліс Воссон, автор книги «Аристократія і сучасний світ і історія сучасної Великобританії».

Говорячи про великі маєтки, герцоги Сазерленда в кінці 19 століття володіли маєтком в Англії і Шотландії, які в сукупності дорівнювали б розміру штату Делавер у США.

Сьогодні ми відвідуємо величні будинки і великі маєтки, але ця традиція бере свій початок з 1840-х років. У 1841 році Томас Кук організував перший свого роду «туристичний пакет», або, скоріше, комерційну екскурсію, щоб запросити робочих відвідати Замок Белвуар, де жив герцог Ратлендскій.

аристократи

А британці-то ті ще ризикові хлопці!

Як зазначає професор Воссон, імена середнього класу для хлопчиків, колись розповсюджені в Британії, такі як Персі, Стенлі, Сесіл і Невілл, взяті з історичних аристократичних династій.

Полювання і стрілянина здавна подобалась аристократії. Маркіз Рипон застрелив півмільйона тварин у період з 1867 по 1923 рік. Однак ніхто не сумнівається, що іноді тварини кусаються у відповідь. У міністра закордонних справ початку Першої світової війни сера Едварда Грея (1862-1933 рр.), який походив з найдавнішої сім’ї Нортумберленд, одного брата з’їв лев, а іншого вбив дикий бізон під час сафарі в Африці.

Коли справа доходить до історичних зв’язків, вони не перевищують 11-го герцога Девонширского (1920-2004). Він був тісно пов’язаний кров’ю або шлюбом з президентом Джоном Ф. Кеннеді, фашистським лідером сером Освальдом Мослі, голлівудською зіркою Фредом Астером, прем’єр-міністром Гарольдом Макмилланом, романісткою Ненсі Мітфорд і комуністичної журналісткою Джесікою Мітфорд. Його прадід був тричі прем’єр-міністром 3-го маркіза Солсбері.