Чи варто маріупольським дівчатам розповідати своїм хлопцям про колишніх?

В ідеалі, коли одні відносини закінчуються, а інші починаються, повинен бути повний розрив між ними. Все закінчиться ввічливо, рукостисканням, кожен з вас піде зі своєї коробкою речей, своїми спогадами і оптимізмом щодо того, що наступна спроба буде краще і триватиме довше, розповідає “mariupolchanka.com.ua“.

У реальності відбувається трохи по-іншому. Навіть якщо не надто драматично, розставання можуть бути неприємними і віднімати багато часу. Є вина, гнів, образа. Або, як альтернатива, загальна історія, від якої ви не хочете відмовлятися, справжня дружба, може бути, навіть туга з приводу того, що могло бути інакше. Як навушники, залишені в вашій кишені занадто довго, на те, щоб розплутати нитки наших відносин, можуть знадобитися роки, але що відбувається, коли на сцену виходить хтось новий? У них немає є тільки ваша версія подій. Чи зможете ви впоратися з розмовами про колишнього?

Чи варто взагалі про них говорити?

Яким би спокусливим не було обпалювати землю і прикинутися, що цього ніколи не було, чоловік, який відмовляється говорити про свою колишню, викликає занепокоєння. Ваш новий партнер може запанікувати через те, що колишній похований під мостинами або, що більш імовірно, це таємнича знаменитість, з якої вони ніколи не зможуть зрівнятися. Насправді питання в тому, коли.

Уникайте появи тим про колишніх на першому побаченні, якщо тільки побачення не складається погано. Тема повинна підніматися якомога природніше – свята, які ви відвідували, концерти, походження ваших непояснених збочень, пов’язаних з нездоровою їжею, – і до тих пір, поки ваша нова любов не захоче більшого, слід обмежуватися досвідом, який ви мали, а не недоліками колишнього або, гірше того, що зробило їх такими чудовими.

А ще краще називати їх по імені, а не «колишній» – це збільшує дистанцію між відносинами і справжнім моментом і спонукає вас говорити про них, як якщо б вони були справжніми людьми, а не міфічними істотами. Це також добре для вашого нового партнера, так як йому не доведеться гадати, про яке колишньому ви говорите.

Ніяких перебільшень і вихвалянь

Гіркота – не найкращий варіант. Були вони насправді «пекельно поганими» або «дійсно нудним», або просто хлопцями з кошмару, які не думали ні про кого, крім себе? Те, як ви говорите про колишнього, ще більше говорить про вас. Якщо відносини не були для вас хорошими, чи не прикрашайте їх, але наклеп на колишнього з метою викликати співчуття або залучити нового партнера на вашу сторону ніколи не приведе до успіху – і правда вийде назовні. Якщо ви будете засуджувати колишнього як огидну фігню, це не допоможе вам відчути себе краще, не змінить історію і може послужити сигналом, що ви ще остаточно не розірвали відносини. До того ж, образи дуже довго старіють.

Ну а якщо вони були такими ідеальними, чому ви розлучилися? Підсвідомо ваш новий партнер буде намагатися не бути вашим наступним колишнім, тому вони будуть порівнювати себе з тими, хто був до них. Ваш колишній може бути фантастичним, але з якоїсь причини все скінчено – дайте новому партнеру те, з чим можна попрацювати, і не кидайте його в тінь колишнього.

Якщо вони розбили тобі серце

Вашій новому партнеру теж доведеться пережити горе; не бійтеся відкриватися. Однак головне – зосередитися на позитивному. Так, вони зруйнували ваше емоційне здоров’я, але тепер ви набагато сильніше і дивіться в майбутнє. Може виникнути спокуса загартуватися і діяти жорстко і холодно після великого горя, але ніхто не хоче чути «… так що я ніколи не дозволю нікому знову підійти до мене так близько». Будьте оптимістом!

Ваш новий партнер – не ваш психолог, так що не звалюйте на нього все. Якщо у вас і вашого колишнього все ще є незавершені справи і запеклі суперечки, дозвольте їм піти від вашого партнера і не просіть свою нову любов встати на чиюсь сторону у війні, яку вона ніколи не починала і в якій не хотіла брати участь. Відповідаючи на питання, будьте правдиві, оскільки ви можете постраждати, і будьте чесні в своїй поведінці. І не чекайте, що ваш новий партнер буде висловлювати свою думку про те, що правильно, а що ні – у нього просто немає передісторії.

Вчіться на помилках, а не зациклюйтеся

Нам судилося вічно гадати, що пішло не так в минулих відносинах. Можливо, наш мозок озброює нас проти повторення одних і тих же помилок. Ви можете перетворити це в позитив і обговорити зі своїм партнером, ніж ви хочете відрізнятися в нових відносинах. Говоріть відкрито, але виходячи з того, що ви знаєте зараз, озираючись назад, і як ви можете вирости з цього, утримуючи колишню гіркоту, – а не: «Чому я не взяв її в Париж, коли у мене була можливість?». Йдеться про рух вперед, а не про те, щоб застрягти в минулому. Скарги на помилки, які могла виправити тільки машина часу, – ознака того, що ви не готові рухатися далі.

Якщо колишній все ще в зоні твого комфорту

Нові партнери можуть боятися колишніх, які не зникли в прірви, а залишилися. Якщо ви можете це зробити, а багаж мінімальний, дружити з колишнім – це дійсно здорово і відмінний спосіб для вашого нового партнера долучитися до вашого минулого. Краще уникати жартів, назв домашніх тварин, анекдотів «ти повинен був бути там» і флірту перед вами і їх новими партнерами. Не зациклюйтеся на тому, що пішло не так, якщо справа здасться незавершеною, але будьте твердими, що це безперечно кінець.

Коли трапляється неминуче і ваш новий партнер запитує колишнього, ким ви були насправді, переконайтеся, що він повністю поінформований і ставиться до цього як професіонал. Будь-яка критика повинна бути стриманою, наприклад, ваша звичка залишати шкарпетки під ліжком, то, як ви їсте холодну їжу на винос на сніданок і як довго ви проводите в душі – такі речі, які вони можуть зв’язати і легенько підштовхнути вас, а не повне вбивство персонажа. Одного разу ви з радістю зробите те ж саме для них. Правильно? Правильно.