Без сліз і криків: підбираємо шампунь для юних маріупольчанок

Що є головним пріоритетом при виборі шампуню для дітей? Зазвичай батьки в Маріуполі намагаються купувати ті, які мають приємний запах, гарний зовнішній вигляд, якісну упаковку або напис «Без сліз». Звичайно, це не основні фактори, що відрізняють дитячий шампунь від звичайного, пише “mariupolchanka.com.ua

Як і у дорослих, у дітей волосся може стати кошлатими, скуйовдженим і мати неприємний запах. Вони теж завалені всілякої брудом і жиром. Гарна новина полягає в тому, що деякі дитячі шампуні можуть позбавити від цього, не піддаючи ніжну шкіру голови впливу занадто великої кількості хімікатів. У цій статті міститься вся необхідна інформація про шампунях для самих маленьких.

Чому дітям слід користуватися шампунем окремо від батьків?

У дітей дуже м’яке волосся і ніжна шкіра голови. Вони не можуть використовувати той же шампунь, що і їх батьки, тому що шампуні для дорослих зроблені з сильнодіючих хімікатів і продуктів, які проникають глибоко в шкіру голови. З іншого боку, дитячі шампуні створені з урахуванням ніжних волосся і шкіри голови, щоб забезпечити повний догляд і дбайливе ставлення.

Всі ми знаємо, що діти сприйнятливі до слізливим продуктам. Шампунь, створений спеціально для них, не містить слізної формули. Ці види не викличуть у вашої дитини чутливість під час миття волосся. Шампуні для дорослих містять лаурилсульфат, які забезпечують миючий дію і піноутворення. Це хімічна речовина може викликати подразнення очей у немовлят. Тому виробники зазвичай заміняють його більш м’якими хімічними речовинами – амфотерними ПАР, які забезпечує очистку, не викликаючи опіку або роздратування. Ось чому дитячі шампуні, що містять амфотерні поверхнево-активні речовини, мають етикетку «без сліз».

Волосся дитини, які виснажують сморід, будуть доставляти їм дискомфорт. Діти, як і дорослі, люблять добре пахнути. Дитячі шампуні зроблені з набагато більшим ароматом, ніж у їхніх батьків, що робить їх кращим рішенням для підвищення самооцінки ваших малюків. Дитячий шампунь має приємний солодкий і м’який аромат, який після миття волосся тримається довше, ніж звичайні шампуні.

Бережна чистка

Дитячий шампунь забезпечує ніжне очищення; він дає гладке миття, не пошкоджуючи шкіру голови вашої дитини. Це протилежно тому, що використовується в шампуні для батьків, який може мати грубий відтінок при нанесенні на дітей.

Шкіра голови дорослих багато чим відрізняється від дитячої, тому підхід до догляду за волоссям також повинен бути зовсім іншим. Волосся дорослих більш жирні, а сальні залози працюють активно, виробляючи жир в більшій кількості. Однак у дітей ніжна, чутлива шкіра голови, і волосся менш схильні до жирності.

У дитячих шампунях використовуються більш м’які пенообразователи, які роблять волосся м’якими, забезпечують дбайливе очищення, але погано видаляють жир. Тому що, як ми вже говорили, у дітей зазвичай немає проблем з жирною шкірою.

Що повинен і не повинен містити шампунь для дітей?

Ви любите своїх дітей? Звичайно, це роблять всі батьки, і якщо це так, то ви повинні бажати їм тільки найкращого. При покупці шампуню для самих маленьких враховуйте формулу сльозоутворення. Шампунь для дітей повинен мати формулу без сліз, а це значить, що він повинен бути досить ніжним.

Ви повинні враховувати якість шампуню, який ви купуєте для своєї дитини. Для ніжної й м’якої шкіри голови в вибір шампуню повинні входити певні інгредієнти, які корисні для м’якого волосся і ніжно впливають на шкіру голови.

Ви завжди повинні думати про неотруйних шампунях. Залиште шампуні, які занадто отруйні, тому що ніколи не знаєте, може чи ні ваша дитина проковтнути його і впасти в кому. Краще уникати шампунів, що містять пиритион цинк і сильні очищаючі речовини, такі як лауретсульфат амонію. Вони входять в число основних інгредієнтів звичайного шампуню і не повинні входити до складу дитячих миючих засобів. Вони допомагають видалити лупу, бруд і жир, тому можуть завдати шкоди ніжній шкірі дитини.

Подивіться на інгредієнти

При покупці шампуню для улюблених малюків не просто спонтанно вибирайте з безлічі, а уважно читайте опис. Тому що тільки ви знаєте організм свою дитину, його слабкі місця, до чого чутлива його шкіра або що може викликати алергію. Беручи до уваги всі факти, виберіть найбільш підходящий дитячий шампунь.

Батьки завжди бажають дітям тільки добра, а хороше, як відомо, не повинно приносити шкоди. Дитяча шкіра чутлива і ніжна, і хімічні речовини в миючих засобах можуть викликати сухість, свербіж, сухість або почервоніння. Тому для дбайливого догляду за дитячою шкірою краще використовувати органічні продукти і натуральні шампуні. Якщо ви думаєте, що неможливо уникнути хімікатів, то вибирайте хоча б шампуні з написом «Без парабенів і сульфатів». Дослідження показують, що парабени негативно впливають на імунну систему, вони можуть підвищувати чутливість і привести до раку.

Перевірити кислотність

Перед покупкою шампуню необхідно перевірити рівень pH. Якщо цього не зробити, волосся стане ламким і слабкими. Високе значення pH послабить волосяні фолікули вашої дитини. Рівень pH визначає кислотність, нейтральність і лужність продукту. Шкіра голови має рівень pH 5,5, тому багато шампуні мають таке ж значення. Однак дитячі шампуні можуть мати рівень pH від 6,0 до 7,0. Більш високе значення pH послабить волосяні фолікули вашої дитини.

Погана шкіра голови може привести до випадання волосся, а ваша дитина занадто малий, щоб витримати важкі випробування. Поганий шампунь може погіршити ситуацію. Дізнавайтеся, наскільки здорові волосся вашої дитини, купуючи шампунь, і вибирайте тільки той, який допоможе з загоєнням, а не погіршить ситуацію.

Шампунь, яким ви користуєтеся для волосся вашої дитини, повинен бути відповідним, щоб забезпечити не тільки красу, але і здоров’я. Пам’ятайте, що ви зобов’язані стежити за тим, щоб волосся росло гарно, перш ніж вони зможуть самі про них подбати.