Що можуть розповісти про жінок їх улюблені квіти

Яка жінка не любить квіти! Їх прийнято дарувати на день народження, 8 березня, день закоханих і без приводу, просто в знак любові. Відтінки і сорти квітів, вид і форма букета. У кожної свої переваги. Але хто б міг подумати, що характер маріупольчанки можна визначити по квітах, які їй подобаються. Давайте розглянемо, які риси характеру мають любительки троянд, хризантем, ромашок та інших прекрасних дарів флори, пише mariupolchanka.com.ua.

Жінки, що люблять троянди

Ті жінки, яким подобаються троянди, активні і впевнені в собі. Представники цієї розкішної квітки почувають себе сміливими і самодостатніми. Мають дуже стійку психіку і живуть стабільним життям. Троянда – символ краси і полум’яної любові. Тому її прихильниці відрізняються жіночністю та легкістю. Здатні любити не лише себе, але і дарувати любов та гармонію оточуючим людям.

Маріупольчанки, що віддають перевагу трояндам, живуть у реальному світі, створюють комфорт і терпіти не можуть безлад. Вони амбітні, напористі і завжди домагаються поставлених цілей будь-якими засобами.

Жінки, що віддають перевагу хризантемам

Такі квіти привертають увагу замкнутих і серйозних жінок. Вони прагнуть бути кращими у всьому: в стосунках, в роботі, в побутових питаннях. У характері таких людей спостерігається сила, практичність і стриманість. Полюбити їх та увійти до довіри досить важко із-за відчуженості і невміння любити самих себе.

Тюльпани і жіночий характер

Любительки тюльпанів відрізняються гнучкістю і пластичністю натури. З легкістю вирішують всі проблеми, дуже прості і доброзичливі в спілкуванні. При цьому жінки, що віддають перевагу тюльпанам, невтомні оптимістки. Завжди сподіваються на краще, і це допомагає їм впевнено рухатися вперед.

При всій харизматичності і зовнішній відкритості, маріупольчанки, що люблять тюльпани, самодостатні і не бояться самотності, навпаки, вмiють насолоджуватися нею. Тому добитися їх визнання іноді дуже нелегко.

Піони і характеристика їх прихильниць

Характер жінок, яких зачарували піони, дуже суперечливий. З одного боку, вони можуть проявляти марнославство, а з іншої – соромливість і боязкість. Страх невдачі руйнує усі плани і не дає їм рухатися вперед. Змінити такі установки можна за допомогою спеціальних тренувань як самостійно, так і з психологом.

При знайомстві з маріупольчанкою, якій подобаються піони, не можна відразу робити висновки про особисті якості. Треба провести з нею більше часу, поспілкуватися і знайти індивідуальний підхід.

Яким жінкам подобаються лілії

Цим квітам віддають перевагу горді, зухвалі і зарозумілі жінки. Завжди впевнені у власних силах, майже не схильні до самокритики і рідко прислухаються до думки оточення. В той же час, настільки привабливі, що їм багато пробачають. Цим витонченим натурам подобається мистецтво: театральні спектаклі, яскраві шоу, художні виставки, грандіозні концерти.

Маріупольчанки, що люблять лілії, користуються популярністю серед чоловіків. Вони відмінно відчувають настрій співрозмовника, вміють отримати вiд ситуації плюси та мінуси.

Характер жінок, яким подобаються гербери

Ці жінки, як правило, відкриті світу, прості та добрі. Завжди прагнуть бути досконалими, але через схильність до упертості, стикаються з великою кількістю проблем. Такі  натури часто шукають підтримку і захист від інших, оскільки самі не в змозі бути “кам’яною стіною”. Їм подобається спокійне життя, відпочинок в тиші або під легку приємну музику. Зрідка їх долає страх перед життєвими знегодами до такої міри, що призводить до стресу та згодом негативно позначається на загальному самопочутті. Прихильниці гербер вірні своєму вибору і віддані як в дружбі, так і в сім’ї, тому чоловіки можуть почувати себе поруч з ними цілком спокійно.

Які жінки обирають ромашки

Ромашки подобаються життєрадісним та доброзичливим натурам. Також вони прості, працелюбні і дуже прагматичні. Любительки ромашок звикли ставити перед собою чіткі цілі та успішно їх реалізовувати. При цьому, вважають за краще, щоб життя протікало без істотних змін, інакше, засмучуються та опускають руки.

Цей тип жінок дуже розбірливий в любові, тому домагатися взаємності, якщо вони не закохані – даремна затія.

Яким жінкам подобаються гладіолуси

Цим квітам віддають перевагу сильні, самостійні, енергійні і самотні маріупольчанки. Відмінна риса – відсутність гнучкості, що призводить до конфліктів з близькими і оточуючими людьми. Прихильниці гладіолусів наполегливі і всіма зусиллями намагаються здійснити задумане. Також вони працелюбні і ініціативні, тому можуть досягнути чималих успіхів у кар’єрі.

Орхідеї та жіночий характер

Прихильниці орхідей небайдужі до екзотики. Це складнi, оригінальні і витончені натури, у яких свої капризи і дивності. У всьому намагаються знайти щось особливе, їх не задовольняють простота і доступність. Не вміють отримувати задоволення від звичайних речей, наприклад, чашки ароматної кави на столі, жарту подруги або сонячної погоди за вікном.

Такі жінки люблять пофілософствувати, поговорити на інтелектуальні теми. Вони не погано розбираються в живописі, люблять слухати класичну музику та аналізувати композиції. Гардероб у любительок орхідей відрізняється яскравістю і екстравагантністю.

Характер жінки, що любить конвалії

Ці ніжні квіти подобаються чесним, прямолінійним і благородним маріупольчанкам. Їм можна довіритися і покластися в скрутну хвилину. Завжди доводять справу до кінця. Проте прихильниці конвалій надмірно гордовиті і образливі. Через це можуть пожертвувати репутацією серед колег, стосунками з друзями.

Крім того, любительки конвалій, ненавидять повсякденні проблеми і метушню, їм подобається відпочивати і веселитися більше, ніж усім іншим жінкам. Терпіти не можуть домашній клопіт. Сприйнятливі до критики, негативно реагують на зауваження.

У коханнi прихильниці конвалій самі не роблять перший крок. Здатні чекати принца роками. У чоловіках цінують силу волі та наполегливість.